Ryto garsai. Į ką išvirs protestai Baltarusijoje?

Ryto garsai

2020.08.13 06:30

Ryto garsai. Į ką išvirs protestai Baltarusijoje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Siekiant pažaboti koronaviruso plitimą jau beveik dvi savaites ir vėl privalomas kaukių dėvėjimas parduotuvėse, paslaugų teikimo vietose, oro uostuose, viešajame transporte, laisvalaikio ir pramogų vietose, paslaugas teikiančiose valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose ir įmonėse. To nesilaikant, gresia bauda nuo 500 iki 1,5 tūkst. Ką apie tai sako mūsų įstatymai?

Vaikai, ko gero, buvo ta grupė apie kurią mažiausiai žinome, kai kalbame apie koronavirusą. Dabar tyrimų pasirodo vis daugiau. Štai vakar pristatyta, kad vaikų, sergančių koronaviruso infekcija, mirtys nuo šios ligos yra labai retos. Prieš kurį laiką paaiškėjo, kad jaunesni nei 10 metų vaikai gerokai rečiau nei suaugusieji kitus užkrečia koronaviursu, vis tik rizika nėra nulinė. O vaikai nuo 10 iki 19 metų gali skleisti virusą taip pat lengvai, kaip ir suaugusieji. Kas laukia vaikams sugrįžus į mokyklas?

Pokalbis apie Baltarusiją su prezidento vyriausiąja patarėja Asta Skaisgiryte.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.