Ryto allegro. Ar grįšime prie kultūros renginių ribojimo?

Ryto allegro

2020.08.13 07:05

Ryto allegro. Ar grįšime prie kultūros renginių ribojimo?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Mirė žurnalistas Aurelijus Katkevičius. Prisiminimais apie bendražygį dalinasi a.a. A.Katkevičiaus bičiulis Arijus Katauskas.

Spaudos apžvalga.

Mykolas Drunga supažindina su užsienio spaudos publikacijomis kultūros tema.

Ketvirtadienį pasirodysiančios tinklalaidės „Savas miestas“ autorės keliauja po alternatyvųjį Alytų.

Vyriausybė nusprendė, kad, nepaisant augančio susirgimų COVID-19 infekcija skaičiaus, nuo rugpjūčio 16 – osios uždaruose patalpose vykstančiuose renginiuose dalyvių skaičius didinamas iki 600, o nuo rugsėjo 1 – osios nebebus ribojamas. Ar kultūros renginiai netaps infekcijos židiniu? Diskutuojame su Ekstremalios situacijos operacijų centro Visuomenės informavimo grupės vadovu, premjero patarėju Giedriumi Surpliu, Kultūros centrų asociacijos viceprezidente Diana Petrokaite ir Lietuvos muzikos verslo asociacijos vadovu Vaidu Stackevičiumi.

Rugpjūčio 13 – ąją ir 14 – ąją teatras „Atviras ratas“ kviečia į spektaklio „Mamos sūnus“ premjeras. Kalbame su spektaklio režisiere Loreta Vaskova ir scenografe Ona Juciūte.

Ved. Marius Eidukonis

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.