Labas rytas, Lietuva II d. Interjero evoliucija: architektė apie tai, ar ilgam mūsų namuose įsitvirtino skandinaviškas minimalizmas

Daiktais prekrautos lentynos, interjere – daugybė detalių. Kadaise lietuvių namuose tai simbolizavo prabangą. Šiandien mūsų namus puošia skandinaviškas minimalizmas, bet ar ilgam? Apie tai ir dar daugiau – pokalbyje su architekte Marija Steponavičiūte.

Lietuvoje neseniai viešėjo fotografas Carstenas Sanderis, mėlynu autobusiuku keliaujantis po visą Europą. Šalių sostinėse jis susitinka su žmonėmis ir juos fotografuoja. C. Sanderio tikslas – tūkstantis europiečių veidų. Jų portretais fotografas siekia priminti apie Europą kaip taikaus sugyvenimo pagrindą. Su fotografu susitiko ir pasikalbėjo mūsų kolegos.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – muzikinė premjera. Atlikėja Gintarė Korsakaitė pristatė naują dainą ir muzikinį klipą „Be tavęs“.

Dar visai neseniai socialinėse interneto erdvėse mirgėjo nuotraukos iš raudonuojančių aguonų laukų. Joms nužydėjus smalsuoliai atrado naują vietą fotosesijoms – saulėgrąžų laukus. Vienas tokių, tapęs tikru turistų traukos centru, – vos keli kilometrai už Panevėžio. Pirmą kartą pabandęs auginti vadinamas saulės gėles, ūkininkas Simonas Barzda pripažįsta nesitikėjęs sulaukti tiek dėmesio. Pokalbis su juo – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Ved. Ugnė Siparė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau