Undinės ir drakonai. Jurga Tumasonytė: pro smagumo filtrą

Undinės ir drakonai

2020.08.13 15:00

Undinės ir drakonai. Jurga Tumasonytė: pro smagumo filtrą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Undinės ir drakonai“ laidoje kalbame su romano „Remontas“ autore, rašytoja Jurgita Tumasonyte apie kūrybą, perleistą per skanų juoko filtrą. Taip pat neišvengėme (o ir nebandėme, tiesą sakant) meniškų intrigėlių. Ar žinote, kodėl tarpusavyje pykstasi rašytojai? O kada jie ilsisi, jeigu rašo ir per atostogas? Ar galima rašyti kad ir pagal techno muziką?

Taigi, ši laida apie tai, kaip gimsta romanai ir rašytojai. Todėl išgirsite ne tik kūrybiniam rašymui ir pradedantiesiems rašytojams skirtų patarimų, bet ir literatūros rekomendacijų – kokius romanus verta skaityti šiuo metu ir kuo jie aktualūs. Skaitykime, rašykime, klausykimės – neatsilikime nuo knygų undinių ir drakonų!

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.