Ryto garsai. Minske dirbantis žurnalistas: dėl represijų dirbti neįmanoma

Ryto garsai

2020.08.12 06:30

Ryto garsai. Minske dirbantis žurnalistas: dėl represijų dirbti neįmanoma

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Neramumai Baltarusijoje nesiliauja jau trečią dieną, o ten esantys žurnalistai sako, kad jiems dirbti darosi praktiškai nebeįmanoma. Interviu su Minske esančiu nepriklausomu žurnalistu Andrejumi Vaitovičiumi.

Šiemet mokslus Lietuvos kunigų seminarijose pradės 6 pirmakursiai – 3 mažiau nei pernai. Kaip tai vertina seminarijų vadovai?

Savivaldybės vis dar negavo kompensacijų už dėl pandemijos patirtas išlaidas. Kodėl?

Ar medikai ketina rudenį išleisti jiems skirtus 200 eurų turizmo paslaugoms Lietuvoje ir kodėl tokią paramą valdžia skyrė išskirtinai medikams?

Beveik įpusėjus rugpjūčiui, studentai neskuba nuomotis kambarių bendrabučiuose ir butų. Kokios nuomos kainos dabar ir ar dėl to jos gali šiek tiek smukti?

Tęsiamas pokalbių ciklas su Lietuvoje išrinktais Europos Parlamento nariais. Laidoje – europarlamentarė Aušra Maldeikienė.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.