Gimtoji žemė. Arkliai padeda išlaikyti karves

Gimtoji žemė

2020.08.12 06:07

Gimtoji žemė. Arkliai padeda išlaikyti karves

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nedidelio pieno ūkio šeimininkas Kęstutis Žeimys, kaip ir daugelis nepatenkintas pieno supirkimo kainomis. Išgyventi šiuo sudėtingu laikotarpiu jam padeda arkliai. Keliolika Lietuvos sunkiųjų arklių racionaliau leidžia panaudoti pašarus, ganyklas ir ūkininkas apsisprendęs laikyti karves tol, kol bus arkliai.

Veislinių triušių augintojas Edmundas Reimerys prieš porą metų Danijoje vykusioje parodoje sulaukė didelio įvertinimo- jo užaugintas triušis tapo Europos čempionu. Dabar Lekėčiuose jis augina Belgijos milžinus, Zelandijos baltuosius, Prancūzų avinus, o praėjusį penktadienį Molėtuose vykusioje parodoje didžiųjų šinšilų veislės triušis, pripažintas geriausiu Lietuvoje .

Ved. Arvydas Urba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.