Gimtoji žemė. Sodininkai tikisi didesnio derliaus

Gimtoji žemė

2020.08.11 06:07

Gimtoji žemė. Sodininkai tikisi didesnio derliaus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po sudėtingo praėjusių metų sezono, kai šalies sodininkai priskynė vos ketvirtadalį įprasto derliaus, šiemet tikimasi palankesnių metų. Alytaus rajono „Luksnėnų sodų“ direktorius pasakoja apie šios vasaros darbų ypatumus, priekaištauja politikams, kurie nepalaiko sodininkystės sektoriaus.

Grigaičių bitynas gerai žinomas ne tik Plungės rajone. Nors jo įkūrėjo Gintauto jau nėra, bet bityne profesionaliai tvarkosi jo žmona ir trys dukros su antromis pusėmis. Auga pulkas vaikaičių. Kai reikia, kai medunešis, dirba visi: korius atakiuoja, medų suka, pilsto, etiketes klijuoja, rūpinasi realizacija, bet prie bičių eina tik Giedrė Grigaitytė. Kodėl, kuo šiemet bitininkavimas išaskirtinis?

Ved. Arvydas Urba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.