Ryto garsai. Ar jau galima sakyti, kad antroji viruso banga pasiekė Lietuvą?

Ryto garsai

2020.08.10 06:30

Ryto garsai. Ar jau galima sakyti, kad antroji viruso banga pasiekė Lietuvą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šeštadienį nustatyti 37 nauji koronaviruso susirgimo atvejai, vakar – 21. Ar tokie skaičiai kelia nerimą epidemiologams ir ar jau galima sakyti, kad antroji viruso banga pasiekė Lietuvą? Atsako Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

Baltarusijos gyventojai balsavo prezidento rinkimuose.

Viena moteris pirko kriptovaliutas, papuolė į sukčių pinkles ir prarado 28 tūkst. eurų. Kodėl bankai nepastebi, kad pinigai keliauja į sukčių sąskaitas ir kaip mums nepapulti į jų pinkles? Išsamiau – Lietuvos banko Priežiūros tarnybos direktorė Jakaterina Govina.

„Verslo laike“ – interviu su verslininku Ilja Laursu.

Lietuvoje sparčiai veisiasi visą daržą galintys suėsti invaziniai šliužai. Kaip jie atvyko į Lietuvą, kaip čia taip greitai prisiveisė ir ką daryti? Apie tai – panevėžietis Juozas Žukauskas, aplinkos ministras Kęstutis Mažeika ir gamtininkas, Gamtos tyrimų centro specialistas Selemonas Paltanavičius.

Taip pat – apie parodą, kurioje eksponuojami jūroje surasti daiktai, ir žmonių su negalia nuogastavimus, kad jiems itin sunku patekti pas odontologus.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.