Ryto garsai. Kuo žavu keliauti nameliu ant ratų?

Ryto garsai

2020.08.08 07:05

Ryto garsai. Kuo žavu keliauti nameliu ant ratų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šią vasarą kaip niekada daug keliaujame šalies viduje ir automobiliu, pėsčiomis ar dviračiu. Priežastys aiškios, tačiau vis dažniau atostogas leidžiame kemperyje, taip vadinamame namelyje ant ratų – tai pastebi jų nuoma ir pardavimu užsiimantys verslininkai. Tai suteikia atostogoms visišką laisvę, sako keliautojai. Kokie privalumai, trūkumai ir kitos įdomios tokio poilsio detalės?

Apie tai pasakoja Asociacijos "Baltijos kemperiai" vadovas Algimantas Lukoševičius

Nors matyti vis daugiau bėgiojančių ar kitaip sportuojančių žmonių – specialistai pastebi, kad esame dar vis labai tingūs. Tad išsijudinti ir gyventi sveikiau skatina nemokami sporto renginiai Vilniuje. Kaip surasti sau tinkamą fizinę veiklą, kad jaustumėmės sveikesni? „Active Fest Vilnius“ sumanytojos ir ogranizatorės Rūta Trainytė ir Neringa Simson apie tai.

Istorikai bei archeologai mano, jog Gedimino pilis, stovinti Vilniuje, nebuvo pirmoji. Spėjama, jog Lietuvos didysis kunigaikštis pirmiausia įsikūrė Šilalės rajone – ant Padievaičio piliakalnio. Ką aptiko iš tiesų archeologai?

Taip pat laidoje žvilgsnis į Žuvinto biosferos rezervatą, spaudos apžvalga ir itin karštų orų prognozė.

Ved. Gabija Narušytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.