Pakeliui su vasara. Linas Kojala – apie muzika ir kitus nepolitinius dalykus

Pakeliui su vasara

2020.08.07 16:05

Pakeliui su vasara. Linas Kojala – apie muzika ir kitus nepolitinius dalykus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kuo ypatingas dainavimas a capella? Ar senoji muzika šiandien gali sulaukti populiarumo? Apie naują ansamblį ir naujus iššūkius kalbamės su laidos svečiu vargonininku, klavesinininku, kompozitoriumi ir atlikėju Vitalijumi Neugasimovu.

Prieš beveik metus Nidos meno kolonijos direktorės pareigas perėmusi Egija Inzule nesitikėjo, kad jai teks vadovauti institucijai koronaviruso sukeltos krizės laikotarpiu. Rubrikoje "Užeikite" – pasivaikščiojimas po atsinaujinančią Nidos meno kolonijos aplinką, kalbantis apie tvarios institucijos kūrimą ir norą užmegzti glaudesnį ryšį su vietos bendruomene.

Ryškus Baroko epochos italų muzikas Karlo Arigoni po mirties buvo beveik užmirštas. Tačiau neseniai ansamblis „Keliautojų akademija“ senosios muzikos gerbėjams pristatė naują albumą „Tironiški jausmai“. Plokštelėje - vėlyvojo baroko kompozitoriaus, liutnisto Karlo Arigoni kamerinė muzika. Ignas Gudelevičius pasakoja apie naują plokštelę, paklausysime šios muzikos kūrinių fragmentų.

Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala daugeliui žinomas kaip politikos komentatorius. Šiandien pakalbėsime, kokią muziką klauso politologas, kuo jis domisi po darbų, ką veikia laisvalaikiu, kas jam svarbu dabarties laike.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.