Laba diena, Lietuva. Lietuviai ir toliau masiškai plūsta apsipirkti į Lenkiją

Buvęs energetikos ministras apie kovą su Astravo AE: kitas esminis įvykis bus vienintelis – avarija. Buvęs energetikos ministras Arvydas Sekmokas teigia, kad nuo šiol Astravo atominė elektrinė tampa branduoliniu objektu ir kelia didelę grėsmę Lietuvai. Jis įspėja, kad po elektrinės paleidimo – kitas didžiausias įvykis bus tik avarija.

Pokalbyje iš Minsko – apie kuriozus balsuojant išankstiniuose rinkimuose. Baltarusijoje vis dar vykstant išankstiniams rinkimams, jau balsavo rekordinis skaičius rinkėjų – net 22 proc.

LRT FAKTAI. Ar tiesa, kad sovietmečiu maistas buvo sveikesnis? Sovietmečiu maistas buvo kokybiškesnis ir sveikesnis – tokių pasisakymų pilnos socialinės erdvės. Bet ar tikrai? Apie tai – specialioje rubrikoje LRT FAKTAI.

Pamatykite, kaip atrodė rastas Aleksandro Stulginskio dienoraštis. Genocido centras pranešė, kad rado Aleksantro Stulginskio dienoraštį, kurį jis rašė tremtyje. Kaip jis atrodo ir kur jį galima bus pamatyti – reportaže.

Įvardijo, kurie eksporto sektoriai dėl koronaviruso nukentėjo labiausiai. LRT TELEVIZIJOS „Laba diena, Lietuva“ studijoje – pokalbis su žurnaliste Jurgita Čeponyte apie tai, kokį poveikį Lietuvos eksportui turėjo koronaviruso situacija bei ko reikėtų tikėtis iš antrosios bangos.

Kulautuvoje – patraukli polsio zona: iškils mineralinio vandens biuvetė. Kulautuvoje netrukus atsiras nauja, patraukli poilsio zona, kurioje bus galima atsigaivinti mineraliniu vandeniu. Apie tai plačiau pasakoja reporterė Kristina Karlonė.

Rima Urbonaitė: prezidento raginimai Verygai – reklaminis žingsnis, bet su ministru irgi ne viskas puiku. Savaitės politinių įvykių apžvalga su Rima Urbonaite. Politologė aptarė prezidento Gitano Nausėdos raginimus ministrui Aurelijui Verygai grįžti iš atostogų, Lietuviško banko paieškos peripetijas, ministerijų susijungimą bei artėjančius rinkimus.

Donaldo Trumpo nuosprendis dėl „Tik Tok“: „Microsoft“ turi laiko iki rugsėjo. JAV prezidentas Donaldas Trumpas įvedė griežtus apribojimus Kinijos socialinės žiniasklaidos milžinėms „TikTok“ ir „WeChat“. Apie tai išsamiau – pokalbyje su žurnalistu Ignu Kinčinu.

Vis didėjantis nerimas dėl kelionių į Lenkiją: lietuviai toliau masiškai plūsta apsipirkti. Nerimas dėl kelionių į Lenkiją. Daugėjant koronaviruso užsikrėtimų skaičiui, lietuviai skuba apsipirkti, kol dar nėra privaloma saviizoliacija. Grįžti laiko jie turi iki sekmadienio vakaro.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate – kova su stipriausiais paralimpiečiais. Savaitgalį Palangoje startuoja Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame susirungs stipriausi šalies lengvaatlečiai. Iššūkį jiems mes ir stipriausi paralimpiečiai.

Donaldas Trumpas ir vėl prisišnekėjo: socialiniai tinklai ūžia dėl neteisingai ištarto žodžio. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – socialinių tinklų apžvalga su LRT RADIJO žurnalistu Dariumi Matu. Jo akiratyje: Gitano Nausėdos raginimai Aurelijui Verygai grįžti iš atostogų, netylančios diskusijos ir kaltų paieškos dėl matematikos egzamino ir Donaldas Trumpas, kuris neteisingai ištarė šalies pavadinimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau