Ryto garsai. Kodėl žmonės vis dažniau renkasi privačias gydymo įstaigas?

Ryto garsai

2020.08.04 06:30

Ryto garsai. Kodėl žmonės vis dažniau renkasi privačias gydymo įstaigas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dėl didelių eilių valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose dalis gyventojų renkasi privačias ir už paslaugas jau susimoka patys. Kaip spręsti šią problemą? Asociacijos „Gyvastis“ prezidentė Aušra Degutytė, privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos vadovas Laimutis Paškevičius, privačios vaikų klinikos Klaipėdoje „Mama, aš sergu" direktorė ir gydytoja Indrė Plėštytė-Būtienė.

Savivaldybės verslo sąlygoms gerinti galėjo išleisti 10 mln. eurų, bet neišleido nė trečdalio. Kodėl?

Kelionių organizatoriai sako, kad dėl pandemijos tvyrant visiškai nežinomybei, jiems vargiai pavyksta uždirbti. Ką ketina daryti kelionių organizatoriai ir kaip apskritai gali pasikeisti visas turizmo sektorius? Turizmo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė, kelionių organizatoriaus „Kur toliau“ vadovas Simonas Teškevičius.

Verslo laike - apie į paplūdimius sugrįžusį alkoholį ir socialinio tinklo "TikTok" problemas.

Tęsiami pokalbiai su Lietuvoje išrinktais Europos Parlamento nariais. Interviu su europarlamentaru, Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskichu.

Gydytojai sako, kad šią vasarą įvairių traumų patiriančių vaikų nemažėja, bet pastebi, jog tėvai dėl pandemijos vengia savo vaikus atvesti pas medikus, o tai gali atsiliepti tolesnei jų sveikatai. Kodėl taip yra ir ką tokiose situacijose pataria daryti gydytojai? Vaikų chirurgijos gydytojas-rezidentas Benediktas Jonuška.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.