Gimtoji žemė. Jaunasis ūkininkas pasirinko mėsinę galvijininkystę

Gimtoji žemė

2020.08.05 06:07

Gimtoji žemė. Jaunasis ūkininkas pasirinko mėsinę galvijininkystę

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prieš 8 m. Jurbarko r. Jokūbaičių 1-ojo kaimo jaunuolis Algimantas Liorincas nusprendė ūkininkauti. Ir ne kaip nors lengviau, o pasirinko auginti mėsinius galvijus. Tėvų ūkyje įgyta patirtis, paties smalsumas ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis lėmė sėkmę. Dabar jo ūkyje, moderniame tvarte, 130 galvijų. Pasak Algimanto, ateityje bus gerokai daugiau.

Šiemet Lietuvos miškuose ne tik prisiekę grybautojai gali rasti grybų. Daliai žmonių tai mėgstamas nuolatinis užsiėmimas. Tokie yra Trakų rajone į komandą „Krembliai“ susibūrę Paluknio seniūnijos gyventojai. Jų vadovas Vytenis Daugudis su žmona Leonora miške praleidžia daug valandų, o pernai Italijoje vykusiame 7-ajame pasaulio grybavimo čempionate „Kremblių“ komanda tapo čempionais.

Ved. R. Montvilienė

.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.