Pakeliui su vasara. Agnė ir Giedrius Arbačiauskai – apie kūrybišką partnerystę scenoje ir kasdienybėje

Pakeliui su vasara

2020.08.04 16:05

Pakeliui su vasara. Agnė ir Giedrius Arbačiauskai – apie kūrybišką partnerystę scenoje ir kasdienybėje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tapytojos Sigitos Maslauskaitės-Mažylienės dirbtuvės įsikūrusios buvusiame vienuolyne. Čia menininkė ir mokslininkė, Bažnytinio paveldo muziejaus vadovė, tapo drobes tyloje, čia sukurtas ir paveikslas „Siena“, kurį Jungtinių Tautų komisija neseniai išrinko organizacijos jubiliejui skirtai parodai Ženevoje. Gabijos Narušytės viešnagė tapytojos kūrybinėje erdvėje – rubrikoje „Užeikite“.

Klaipėdos elinge savaitgalį pristatyta operos „Skrajojantis olandas“ premjera ne vienam paliko didžiulį įspūdį. Šviežias profesionalo žvilgsnis – iš studijoje viešinčios muzikologės Jūratės Katinaitės lūpų.

„Pojūčių teatro“ idėja kilo norint sukurti spektaklį žmogui, kuris jo niekada nėra matęs ir negalės pamatyti. Apie nedrąsius pirmuosius žingsnius, pirmųjų spektaklių eksperimentus ir laisvę patirti – Aistės Vilkišiūtės pokalbis su „Pojūčių teatro“ įkūrėja, aktore, režisiere Karolina Žernyte.

Aktorius Giedrius Arbačiauskas geba neįtikėtinai persikūnyti į skirtingus personažus scenoje, kiek kitoks jis – įgarsindamas televizijos filmus ar dainuodamas. Kaip jam tai pavyksta ir koks jis ne scenoje, ne eteryje, o kasdienybėje? Kaip atrodo jo partnerystė su žmona, violončelininke Agne? Apie visą tai menininkų pora pasakoja rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gabija Narušytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.