Žinios. VRK: Seimo rinkimai gali tapti iššūkiu, vyresnio amžiaus komisijų nariai baiminasi koronaviruso

Prezidentas susitiko su atsakingų institucijų atstovais aptarti COVID-19 viešuosius pirkimus. Tyrimą dėl 6 mln. eurų vertės greitųjų koronaviruso testų pirkimo atliekantys pareigūnai vakar paskelbė, kad įtarimai pareikšti Sveikatos apsaugos viceministrei Linai Jaruševičienei.

Po to, kai dėl liūties užlietų serverių daugiau nei savaitę neveikė e-sveikatos sistema, Sveikatos apsaugos ministerija nurodė gydytojams į atkurtą sistemą suvesti trūkstamus pacientų duomenis iš laikotarpio, kai ši neveikė. Gydytojų teigimu, tai – valandos papildomo darbo, tačiau už viršvalandžius neapmokama.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sako, kad rudenį vyksiantys Seimo rinkimai gali tapti iššūkiu. Pamažu tvirtinamas rinkimų apylinkėse dirbsiančių asmenų sąrašas, tačiau LRT turima informacija, nemažai vyresnio amžiaus darbuotojų baiminasi koronaviruso.

Krašto apsaugos ministras atskleidžia, kad svarstoma Lietuvoje steigti dar vieną poligoną. Anot Raimundo Karoblio, jis galėtų atsirasti Vakarų Lietuvoje.

Aleksandras Lukašenka vidurdienį pradėjo jau du kartus atidėtą metinę kalbą, kurioje ilgametis Baltarusijos prezidentas atmetė nuogąstavimus dėl atominės elektrinės Astrave saugumo, pabrėždamas, kad jėgainė tai – Baltarusijos ateities pagrindas.

Ispanai kritikos banga sutiko į korupcijos skandalą įsivėlusio buvusio karaliaus Juano Carloso I žinią, kad jis išvyksta iš šalies ir gyvens tremtyje.

Orai. Sportas.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau