Labas rytas, Lietuva II d. Iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ įkūrėja: man atrodė, kad jaustis blogai savo kūne – normalu

Mitai apie sveikatą internete: pasak psichologės, svarbu netikėti aklai ir girdėti save. Rugpjūčio 4 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis apie socialinius tinklus. Tiksliau, apie sveikatą supančius mitus, kurie tuose socialiniuose tinkluose klajoja. Studijoje – psichologė Rosita Kanapeckaitė. Pasak jos, kiekvienas turi skirtingą suvokimą, kas yra sveika, o kas ne, tad svarbu visada ieškoti bent kelių nuomonių – ir teigiamų, ir kritiškų. Taip pat, be jokios abejonės, reikia klausytis ir savęs.

Michael Buble – „Love You Anymore“.

Nudegus saulėje padės ne tik kremai: odą gaivinkite savo paruoštomis priemonėmis. Pagalba sau po saulės vonių. Saulės atokaitoje užsibuvus per ilgai, odai padėti galima natūraliomis priemonėmis. Kaip jų pasigaminti patiems – pasakoja natūralios kosmetikos gamintoja Lena Sokolovska.

Lietuviška premjera: skamba naujas dueto „2Kvėpavimas“ kūrinys „Kaip tu be manęs?“ Rugpjūčio 4 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – ir lietuviška premjera! Skamba dueto „2Kvėpavimas“ naujas kūrinys „Kaip tu be manęs?“

Projekto „Dydis nesvarbu“ autorė: patyčios neišmuš iš vėžių, jei žinosi, kas esi ir ant ko stovi. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – labai svarbus klausimas: kaip iš tiesų gerai jaustis savo kūne? Iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ sumanytoja ir įgyvendintoja Giedrė Valavičiūtė prasitaria, kad atsakymo į minėtą klausimą paieškos – ilgos, su nuosmukiais, bet kartu ir su dideliu noriu jas tęsti. Moteris prasitaria, kad kadaise ir pati galvojo, jog blogai jaustis savo kūne bei dėl to susilaukti patyčių yra visiškai normalu.

Prancūziją kamuoja karščiai, bet liūdi ne visi: aukšta temperatūra – pelnas druskos surinkėjams. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ atėjo metas vaizdo siužetui iš užsienio. Prancūziją kamuoja didžiuliai karščiai. Temperatūra čia pakyla iki 40 laipsnių. Tiesa, aukšta temperatūra – pelnas Bretanės druskos surinkėjams. Čia išgaunama speciali pilkos spalvos druska. Ji eksportuojama ir žinoma visame pasaulyje.

Puoselėsite gamtą ir apsisaugosite nuo kenkėjų: pažinkite gamtą su savadarbiu vabzdžių viešbučiu. Vabzdžių viešbučio gamyba. Viešbučiuose gali įsikurti ne tik žmonės, bet ir vabzdžiai arba vabalai. Daugelyje šalių tokie įrengiami parkuose, soduose ir privačiose valdose. Vabzdžių viešbučiai padeda saugoti dėl žmogaus veiklos, miestų, pramonės plėtros nykstančią biologinę įvairovę, kuri sparčiai nyksta. Taip pat šie nameliai privilioja naudinguosius vabzdžius į kiemą ar sodą ir natūraliu būdu padeda kovoti su kenkėjais. Galiausiai – ir vaikai, bet ir suaugusieji mokosi stebėti bei pažinti vabzdžių pasaulį, o dekoratyvūs nameliai gali papuošti ir aplinką. Tad šiandien „Pasigamink pats“ skiltyje – iniciatyvos „Už švarią Lietuvą“ organizatoriaus Giedriaus Bučo pamoka, kaip pasidaryti vabalų namelį pačiam.

„Poezijos pavasaris“ – eiles skaito Gintaras Grajauskas. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ rubrikoje „Poezijos pavasaris“ eilėraštį skaito poetas Gintaras Grajauskas.

Evgenya Redko – „Deivės“.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau