Žinios. Lotynų Amerikoje ir Karibuose užfiksuota virš 5 mln. koronaviruso atvejų, mirė per 200 tūkst. žmonių

Prezidentas su atsakingų institucijų atstovais aptars COVID-19 viešuosius pirkimus. Gitanas Nausėda susitinka su Viešųjų pirkimų tarnybos, Valstybės kontrolės ir Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovais. Tyrimą dėl 6 mln. eurų vertės greitųjų koronaviruso testų pirkimo atliekantys pareigūnai vakar paskelbė, kad įtarimai pareikšti Sveikatos apsaugos viceministrei Linai Jaruševičienei. Ji netrukus pranešė, kad traukiasi iš pareigų. Šioje byloje iš viso įtarimai pareikšti šešiems asmenims.

Norvegija 2 savaitėms uždraudė kruizinių laivų keliones su daugiau kaip šimtu žmonių, kai koronaviruso židinys aptiktas laive, iš kurio keleiviai jau išsilaipino šiauriniame Trumsės uoste ir grįžo į penkias šalis, tarp jų ir Latviją bei Estiją.

Lotynų Amerikos ir Karibų regione užfiksuota daugiau nei 5 mln. koronaviruso atvejų, pusė jų – Brazilijoje. Mirčių skaičius regione – daugiau nei 200 tūkst.

Nacionalinėje dailės galerijoje atidarytos dvi parodos, papildančios didžiąją Baltijos šalių simbolizmo dailės parodą. Jos atkreipia dėmesį į dviejų dailininkų, Ferdynando Ruszczyco ir Petro Kalpoko, kūrybą.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau