Ryto garsai. Kodėl Lietuvoje šiemet skęsta daugiau žmonių nei pernai?

Ryto garsai

2020.08.03 06:30

Ryto garsai. Kodėl Lietuvoje šiemet skęsta daugiau žmonių nei pernai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po incidento su „Registrų“ centro serveriais Vyriausybė nusprendė perkelti šią instituciją į kitas patalpas. Tačiau tokį sprendimą kritikuoja informacinių technologijų specialistai.

Šiemet nuskendo gerokai daugiau žmonių nei pernai per tą patį laikotarpį. Kodėl taip nutiko ir ką daryti? Pokalbiai su gelbėtojais.

Karštojoje koronaviruso linijoje užsiregistravę ir testą atlikę gyventojai skundžiasi labai ilgai laukiantys tyrimo rezultatų. Kai kurie jų išvis negauna. Kodėl taip yra?

„Verslo laike“ – interviu su Pramonininkų konfederacijos prezidentu Vidmantu Janulevičiumi. Jo teigimu, valdžia turėtų elgtis atsakingai – ne tik dalyti pinigus žmonėms, bet ir galvoti apie ilgalaikės pridėtinės vertės kūrimą.

Į nestacionarias ir paplūdimio kavines vėl grįžta silpnas alkoholis – kokią įtaką daugiau kaip pusmetį galiojęs draudimas prekiauti bet kokiu alkoholiu padarė verslui ir ar panaikinus draudimą jis bent šiek tiek atsigaus?

Sukanka 80 metų, kai Lietuva buvo inkorporuota į Sovietų Sąjungos sudėtį. Apie tai pokalbis su istoriku Algimantu Kasparavičiumi.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.