Labas rytas, Lietuva II d. LRT ieško sprendimų: pagrindinės karo keliuose priežastys – greitis ir nebaudžiamumas

II–ąją rugpjūčio 3 d. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalį pradedame rimtomis ir aktualiomis temomis. Šį kartą ieškoma sprendimų, kaip sumažinti nelaimių keliuose skaičių bei kokių šalių pavyzdžiu galima kliautis.Studijoje lankosi LRT RADIJO žurnalistas Marius Eidukonis, LRT TELEVIZIJOS žurnalistas Giedrius Vitkauskas bei LRT.LT žurnalistė Laura Adomavičienė.

„Ramūs pokalbiai“. Keliamės į vienkiemį, kuriame gyvena Agnė ir Vaidas Pacevičiai. Šeima jau trečius metus užsiima ūkininkavimu ir džiaugiasi galėdama ne tik užsiauginti produktų sau, bet ir galėdama iš to gauti kažkiek pajamų.

Rugpjūčio 2 d. yra minima romų genocido atminimo diena. Šiai progai įprasminti žurnalistė Rūta Sinkeviečienė sukūrė dokumentinį filmą „Juodasis paukštis. Romų genocido atmintis“. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje pokalbis su filmo autore.

Dan Shy – „Speechless“.

Ne tik atgaivinanti, bet ir vaikystę primenanti kava: receptu dalijasi Liucina Rimgailė. Kava, primenanti vaikystę, atgaivinanti karštą vasaros dieną. Ją gaminsite panorę ko nors saldaus. Paprastu receptu, padėsiančiu nudžiuginti netikėtai į svečius užsukusį kavos mėgėją, dalijasi desertų kūrėja Liucina Rimgailė.

„Poezijos pavasaris“. Eiles skaito poetas Antanas A. Jonynas.

Socialinių tinklų apžvalga.

Jurgis Didžiulis & Fantuzzi – „Love Warrior“.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau