Gimtoji žemė. Briuselis leido remti Lietuvos paukštininkystės sektorių

Gimtoji žemė

2020.08.03 06:07

Gimtoji žemė. Briuselis leido remti Lietuvos paukštininkystės sektorių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Gimtoji žemė“: Briuselis leido remti Lietuvos paukštininkystės sektorių

Po beveik keturis mėnesius trukusių derybų praėjusią savaitę EK pritarė paramos Lietuvos paukštininkystės sektoriui, nukentėjusiam nuo koronaviruso pandemijos, skyrimo tvarkai.

Kodėl taip užsitęsė derybos, kaip už 100 mln. eurų produkcijos eksportuojantis sektorius atsidūrė kritinėje situacijoje ir kada jau gaus paramą?

Trakų krašte, kur susipynusios skirtingų tautų kultūros, papročiai, populiarūs įvairūs amatai. Tarp jų dailidystė, drožyba, keramika, kalvystė, audimas, pynimas, siuvinėjimas, karpymas. Amatų centre su amatais supažindina ir programas veda per 30 amatininkų, savo amato žinovų. Išsamiau apie šio krašto amatus ir puoselėjamas tradicijas pasakoja Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos pirmininkė Dominyka Semionovė.

Ved. R. Montvilienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.