Ryto garsai. Specialistai pastebi, kad nealkoholiniai gėrimai, turintiems priklausomybių, gali būti rizikingi

Ryto garsai

2020.08.02 07:05

Ryto garsai. Specialistai pastebi, kad nealkoholiniai gėrimai, turintiems priklausomybių, gali būti rizikingi

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvoje, kaip visame pasaulyje – kasmet žindymo vis mažiau. Ką galime padaryti žindymui šiandien, kad planeta būtų sveikesnė ? Būtina įteisinti žindymo konsultanto profesiją ir jos privalomą mokymą visiems, kas susiję su kūdikių ir gimdyvių sveikatos priežiūra, sako specialistai. Sveikesnė planeta bus tada, kai bus sveikesni žmonės, kurie prevenciškai saugos sveikatą ir tausos išteklius!

Gamintojai ir importuotojai kasmet rinkai pasiūlo vis daugiau alaus ir vyno, vadinamo nealkoholiniu. Specialistai pastebi, kad kai kurioms grupėms – pavyzdžiui, turintiems priklausomybių, tokių gėrimų vartojimas gali būti rizikingas.

Abiturientai pradeda švęsti išleistuves. Nors reikės laikytis įvairių draudimų, tačiau moksleiviai, mokytojai ir jų tėvai nusiteikęs džiugiai – tai viena svarbiausių švenčių jų gyvenime.

Bangladešui išgyvenant didžiausius potvynius per paskutinius dešimtmečius, milijonai žmonių neteko ne tik namų, bet ir visų maisto atsargų.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.