Žinios. Trumpas pareiškė, kad JAV uždraus sparčiai augančią socialinių tinklų programėlę „TikTok“

LRT TELEVIZIJA

2020.08.01 11:30

Lietuvoje per parą patvirtinta 18 atvejų, iš jų 6 įvežtiniai, 9 užsikrėtė po kontakto su anksčiau patvirtintais atvejais, 3 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios. 7 atvejai nustatyti Vilniaus, 5 Kauno, 4 Panevėžio, 2 Šiaulių apskrityse.

Vėl įsigalioja nurodymas dėvėti veido kaukes. Šįkart – uždarose viešose vietose. Kaukių nereikia tik biuruose, kur kolektyvas nebendrauja su lankytojais, maitinimo įstaigose ir sporto klubuose. Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad už kaukių nedėvėjimą galima bausti ne tik įmones, bet ir fizinius asmenis.

Jungtinėms Valstijoms paskelbus, kad iš Vokietijos išves beveik 12 tūkstančių savo karių, šalia bazių, kuriose dislokuoti Jungtinių Valstijų kariai, esantys miesteliai jau skaičiuoja būsimus nuostolius.

Prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė, kad Jungtinėse Valstijose uždraus sparčiai augančią socialinių tinklų programėlę „TikTok“, šalies valdžios institucijoms nerimaujant, kad programėlę Kinija galimai naudoja šnipinėjimui.

Du amerikiečių astronautai, pasiekę Tarptautinę kosminę stotį (ISS) pirmuoju po beveik dešimtmečio pakilusiu pilotuojamu JAV erdvėlaiviu, pradės nusileidimą į Žemę rugpjūčio 1 dieną.

96-erių Giuseppe Paterno'as tapo seniausiu, ko gero, ne tik Italijoje studentu. Jis išgyveno per Antrąjį pasaulinį karą, koronaviruso pandemiją ir ką tik baigė Palermo universitetą, kuriame studijavo istoriją ir filosofiją.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.