Žinios. Lietuvoje daugėja legaliai vasarai įsidarbinusių studentų

LRT TELEVIZIJA

2020.08.01 10:30

Vėl įsigalioja nurodymas dėvėti veido kaukes. Šįkart – uždarose viešose vietose. Kaukių nereikia tik biuruose, kur kolektyvas nebendrauja su lankytojais, maitinimo įstaigose ir sporto klubuose. Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad už kaukių nedėvėjimą galima bausti ne tik įmones, bet ir fizinius asmenis.

Lietuvoje daugėja legaliai vasaros sezonui įsidarbinusių studentų. ISM mokslininkai ištyrė, kad per 80 procentų studentų kelia aukštesnius nei anksčiau reikalavimus darbdaviui – nori dirbti daugiausia tiems, kurie algą moka legaliai, kuria patogias darbo sąlygas, tvarkingai moka mokesčius.

Šiandien Ariogaloje vyks politinių kalinių, tremtinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“. Renginys prasidės eisena nuo Ariogalos Šventojo Arkangelo Mykolo bažnyčios Dubysos slėnio link, kur bus aukojamos mišios.

Meksikoje oficialus aukų skaičius nuo koronaviruso viršijo 46,5 tūkstančio. Pagal mirčių skaičių, Meksika aplenkė Didžiają Britaniją, tik JAV ir Brazilijoje aukų užfiksuota daugiau.

Lenkijoje šiandien bus minimos Varšuvos sukilimo 76-osios metinės.

Prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė, kad Jungtinėse Valstijose uždraus sparčiai augančią socialinių tinklų programėlę „TikTok“, šalies valdžios institucijoms nerimaujant, kad programėlę Kinija galimai naudoja šnipinėjimui.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.