Žinios. Įsigaliojo Lukiškių aikštės įstatymas, įtvirtinantis, kad tai – pagrindinė reprezentacinė Lietuvos aikštė su Vyčiu

LRT TELEVIZIJA

2020.08.01 09:30

Vėl įsigalioja nurodymas dėvėti veido kaukes. Šįkart – uždarose viešose vietose. Kaukių nereikia tik biuruose, kur kolektyvas nebendrauja su lankytojais, maitinimo įstaigose ir sporto klubuose. Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad už kaukių nedėvėjimą galima bausti ne tik įmones, bet ir fizinius asmenis.

Šiandien įsigalioja Lukiškių aikštės įstatymas, įtvirtinantis, kad tai yra pagrindinė reprezentacinė Lietuvos valstybės aikštė su Vyčio monumentu.

Jungtinėms Valstijoms paskelbus, kad iš Vokietijos išves beveik 12 tūkstančių savo karių, šalia bazių, kuriose dislokuoti Jungtinių Valstijų kariai, esantys miesteliai jau skaičiuoja būsimus nuostolius.

Šiemet, minint 250-ąsias kompozitoriaus Liudvigo van Beethoveno gimimo metines, LRT KLASIKA organizuoja ilgiausią Lietuvoje fortepijoninės muzikos maratoną – vieną ryškiausių kultūros įvykių, skirtų paminėti visame pasaulyje švenčiamą datą.

Kai Vakarų Europą – nuo Britų salų iki Italijos – alina 40-ies laipsnių karščiai, gamtos parko Belgijoje lankytojai gali atsigaivinti jūros vėplių kaimynystėje. Čia atidarytas neįprastas viešbutis, kuriame, sumokėjus 129 eurus už žmogų, galima praleisti naktį erdviame kambaryje, stebint milžiniškus jūros žinduolius.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.