Žinios. Trumpas siūlo atidėti 2020-ųjų JAV prezidento rinkimus – neva bus abejojama dėl jų legitimumo

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teigia, kad vienkartinės išmokos vaikams jau yra pervestos, tam skirta 72 000 000 eurų. Gausių ir nepasiturinčių šeimų bei negalią turintiems vaikams padalyta po 200, kitiems – po 120 eurų.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pasiūlė atidėti lapkričio 3 urinčius vykti prezidento rinkimus, nes per koronaviruso epidemiją vyksiantys rinkimai gali būti „apgavikiški“. Nuomonių apklausose nuo galimo demokratų kandidato Joe Bideno gerokai atsiliekantis Donaldas Trumpas „Twitteryje“ pasiūlė atidėti rinkimus, kad žmonės galėtų tinkamai ir saugiai balsuoti.

Italija vėl sunerimusi dėl migrantų. Vidaus reikalų ministerijos teigimu, padėtis dabar yra daug sudėtingesnė nei ankstesniais metais dėl koronaviruso epidemijos ir ekonominės krizės. Jungtinių Tautų pareigūnai, turintys klausytis migrantų pasakojimų, sako, kad žmonės, bėgantys nuo bado, persekiojimų patiria ne tik kontrabandininkų, bet ir vietinių pareigūnų smurtą.

Iranas sutinka išmokėti Ukrainai kompensaciją už Irano pajėgų sausį per klaidą numuštą ukrainiečių keleivinį lėktuvą. Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba pranešė, kad Kijeve prasidėjo dvišalės derybos dėl kompensacijos.

Vilniuje, Dailės akademijos parodų salėje „Titanikas“ atidaryta tapytojo Žygimanto Augustino paroda, skirta Lenkijos karaliaus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto 500-osioms gimimo metinėms.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau