Labas rytas, Lietuva II d. (Ne)žinoma kelionių kryptis – Estijos salos: kvapą gniaužianti gamta ir laisvė tyrinėti

II-oji liepos 31-osios „Labas rytas, Lietuva“ laida prasideda pokalbiu apie populiarias išvykas į užsienį – viena įdomiausių krypčių – Estija. Pokalbis studijoje su Žydre Gaveliene, Turizmo verslo asociacijos prezidente. Ką galima pamatyti, kodėl turistus taip vilioja Estijos salos ir kiek kainuoja tokios atostogos? Apie visa tai ir dar daugiau – pokalbyje.

Hurts – „Chaperone“.

Kino naujienos: jei neturite planų savaitgaliui, gal metas užsukti į kiną? Nuo šiandien – 3 premjeros. Įtemptas trileris, mistinė juosta ir animacinė istorija visai šeimai.

Rubrikoje „Rytas su muzika“ – bardas Gytis Ambrazevičius ir smuikininkas Paulius Vaicekauskas.

Kviečiame trumpam nusikelti į svajingąją Prancūziją, užburiančią ne tik gamtos vaizdais, bet ir revoliucijomis virtuvėje. Prancūzijos Rivjeros restoranuose jau kurį laiką karaliauja įvairūs patiekalai su... valgomomis gėlėmis. Jas auginantys sodininkai įsitikinę: grožis yra valgomas.

Bebe Rexha – „Meant To Be“.

Penktadienio rytui – dar daugiau muzikos! Justinas Jarutis ir Jessica Shy pristato naują dainą ir muzikinį klipą. Scenos duetas atvyko su dviračiais, kurie ir yra pagrindinis muzikinio klipo akcentas. Apie kūrybą ir darbą kartu – pokalbis su atlikėjais.

„Poezijos pavasaris“. Kūrinį „Elektra“ skaito poetas Gintautas Dabrišius.

Dar vienas Gyčio Ambrazevičiaus ir Pauliaus Vaicekausko pasirodymas gyvai LRT TELEVIZIJOS studijoje.

„Labas rytas, Lietuva“ komanda atsisveikina iki rytojaus, kai prie ekranų lauks šeštadienį 9 val. ryte.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau