Labas rytas, Lietuva I d. Daugėjant skenduolių, gelbėtojas primena: dažniausios priežastys – alkoholis ir jėgų pervertinimas

Liepos 30, ketvirtadienis. „Labas rytas, Lietuva“ komanda kviečia į dar vieną įdomių reportažų ir pokalbių kupiną laidą! Laidos vedėjui Ignui Krupavičiui kompaniją palaiko kolegės Justė Tamošaitienė ir Gabrielė Kloniūnaitė. Po trumpos įžangos – nerkime į pirmąjį pokalbį.

Prasideda lietuviškasis Dakaras „Perimetras“. Šiandien prasideda lietuviškasis Dakaras, bekelės lenktynės šalies pasieniu – „Lithuanian Baja – Perimetras“. Iš viso į varžybas užsiregistravo 66 komandos, tarp kurių gausu ir Dakare važiavusios technikos bei jį įveikusių sportininkų. Tai – absoliutus rekordas per 10 metų trunkančią „Perimetro“ istoriją.

„Kiemo galerija“ Kaune. Kiekvienas miestas turi magiškų, įdomių vietų, kurių žavesys dar labiau atsiskleidžia tuomet, kai sužinoma jų istorija. Tokia ir „Kiemo galerija“ Kaune – unikali vieta, kurioje susijungia praeitis, kaimynų bendruomeniškumas ir meninė išmonė. Užsukime.

Inga Jankauskaitė – „Veidrodžiai meluoja“.

Ch. Nolanui – 55 m. Jo filmų detalės paslaptyje laikomos iki pat premjeros, o tam, kad sukurtų stiprų įspūdį, jis gali sau leisti įsigyti seną „Boeingą“ ir jį sudaužyti. Kaskart vis nustebinantis režisierius, su kuriuo padirbėti nori Holivudo žvaigždės. Šiandien 50 gimtadienį švenčia visame pasaulyje garsus režisierius Christopheris Nolanas, kurio filmai „Tarp žvaigždžių“, „Pradžia“, „Tamsos riteris“ ar „Memento“ užkariavo tūkstančių kino gerbėjų širdis. Pasakoja kolegos.

Orų prognozės. Savaitgalį sulauksime puikių orų, tačiau ilgai jie neužsibus – kita savaitės pradžia žada būti permaininga, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sakė LHMT vyriausioji specialistė Izolda Marcinonienė. Plačiau apie orus – pokalbyje.

Pakalbėkime apie neatsakingą elgesį vandenyje. Šiemet, nors karštų dienų ir buvo mažoka, tačiau ugniagesiams gelbėtojams jau teko iš vandens ištraukti 45 nuskendusius asmenis. Ugniagesiai gelbėtojai spėja, kad šią vasarą, kai didžioji dalis mūsų atostogas leis Lietuvoje, nelaimių vandenyje gali būti gerokai daugiau, žuvusių taip pat. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pokalbis su „Grindos“ naru-gelbėtoju Rolandu Kiliu, ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos vyriausiuoju specialistu Jonu Vaišučiu.

Prieš 66 metus debiutavo Elvis Presley. Elvis Presley laikomas Amerikos XX amžiaus ikona, jis dažnai vadinamas „Rokenrolo karaliumi“. Muzikinę karjerą pradėjo būdamas 19 metų, po kelerių metų tapo ir aktoriumi. Tačiau dainuoti jam sekėsi geriau, nei vaidinti, ir net po pertraukų grįždavo į muzikinę sceną.

„Kalendorius“. Afganistane populiarėja motokrosas. Ypač šį sportą pamėgo merginos. Taip merginos siekia įkvėpti bendraamžes veiktai tai, ką nori. 2015 m.

Laidos pabaigoje – tradicinė socialinių tinklų apžvalga su Gabriele Kloniūnaite.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau