Žinios. Nusprendė dėl gydymo įstaigų: nebebus teikiama pirmenybė nuotolinėms konsultacijoms

Vėl augant koronaviruso infekcijos atvejų skaičiui, Vyriausybė sprendžia, ar nuo rytdienos grąžinti reikalavimą dėvėti kaukes uždarose viešose vietose.

Vyriausybė atsisakė rekomendacijos, prioritetą gydymo įstaigose teikti nuotolinėms konsultacijoms. Taip siekiama palengvinti galimybę patekti pas gydytoją.

Jeigu ateityje vėl sutriktų e. sveikatos sistema ir nebūtų galimybių išrašyti elektroninio recepto, Sveikatos apsaugos ministerija parengė Vyriausybės nutarimo pakeitimo projektą. Juo siūloma, kad 75 metų ir vyresniems pacientams būtų užtikrinta galimybė gauti vaistų nemokant priemokos.

Naujos koronaviruso bangos pasaulyje. Anksčiau virusą sparčiai suvaldęs Honkongas sako, kad atsidūrė ant didelio protrūkio slenksčio ir įveda naujų ribojimų.

Vilniaus apygardos teismas nagrinėja korupcija įtariamo Egidijaus Laužiko ieškinį dėl atleidimo iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo pareigų.

Šiandien Nacionaliniame Kauno dramos teatre Lietuva atsisveikina su mirusia teatro ir kino aktore Gražina Balandytė.

Šiandien sukanka 130 metų nuo vieno iš garsiausių moderniojo meno atstovų Vincento van Gogho mirties.

Panevėžio rajone kuriamas skulptoriaus Vladimiro Kančiausko dekoratyvinių skulptūrų parkas.

Šilauogių ūkiuose įsibėgėja skynimo darbai. Ūkininkai sako, kad vidurvasarį iš vieno krūmo galima priskinti iki 5–6 kilogramų uogų.

Kai koronavirusas privertė uždaryti koncertų sales, milijonai žmonių pajuto, kokia svarbi muzika jų gyvenime.

Visoje Belgijoje nuo šiandien dar griežtinami apribojimai, o antrame pagal dydį mieste Antverpene įsigalioja komendanto valanda.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau