Labas rytas, Lietuva II d. Pataria atlikti namų darbus prieš kelionę svetur: neužteks domėtis tik epidemiologine situacija

Antrosios laidos dalyje pradėkime pokalbiu apie namų darbai prieš atostogas svetur. Kokius namų darbus reikia atlikti prieš atostogas svetur? Į šį klausimą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ atsakys „Swedbanko“ Privačių klientų tarnybos vadovas Pavel Ladziato. Anot pašnekovo, visų pirma, reikia žinoti, kokia epidemiologinė situacija šalyje, į kurią ruošiamasi keliauti. Antras eksperto siūlymas – domėtis draudimo polisais: anot P. Ladziato, ne visos bendrovės prisitaikė prie pandemijos. Kitos specialisto rekomendacijos – pokalbyje.

Artėja rauginimo sezonas. Artėjant rudeniui ir gausėjant sodo gėrybių, nemaža dalis jų perkeliamos į stiklainius ir saugomos žiemai. Tokio pomėgio entuziastai raugina ne tik vaisius ir daržoves, bet ir pieno produktus. Taip pat raugindami pasigamina giros arba populiariojo kombučios gėrimo.

„Kalendorius“. Prieš 55 metus džiūgavo visi britų grupės „The Beatles“ gerbėjai – Londone įvyko filmo 1965 „Help!“ premjera. Tai – antroji juosta, kurioje pasirodė ketvertukas, o jos garso takelis tuo pačiu pavadinimu vėliau buvo išleistas kaip penktasis grupės studijinis albumas.

Rytas su muzika. „Labas rytas, Lietuva“ studija negali ne muzikos, tad joje apsilankė džiazo atlikėja Lina Štalytė. Apie kūrybą, naujas daina ir atlikėjos įkvėpimą – pokalbyje.

Nori orų prognozės – klausk parasparninko. „Nori tikslios orų prognozės? Klausk draugo parasparnininko“, – sako šio sporto mėgėjas, fotografas Tomas Juškaitis. Jis jau dvejus metus negali įsivaizduoti savo gyvenimo be parasparnių. Apie aukščio baimę ir potyrius pakilus į dangų – reportaže.

Ved. Ignas Krupavičius.