Žinios. Šiandien NKDT galima atsisveikinti su aktore Gražina Balandyte

LRT TELEVIZIJA

2020.07.29 07:39

Nustatyta apie dešimt naujų koronaviruso atvejų, dalies asmenų užsikrėtimo aplinkybės kol kas lieka neaiškios, sako vyriausioji Lietuvos epidemiologė Loreta Ašoklienė. Nemažėjant koronaviruso infekcijos atvejų, Vyriausybė šiandien spręs, ar grąžinti reikalavimą dėvėti kaukes uždarose viešose vietose.

Vyriausybė šiandien ketina atsisakyti rekomendacijos prioritetą gydymo įstaigose teikti nuotolinėms konsultacijoms. Taip siekiama palengvinti galimybę patekti pas gydytoją.

Visoje Belgijoje nuo šiandien dar griežtinami apribojimai, o antrame pagal dydį mieste Antverpene įsigalioja komendanto valanda. Valdžia priversta imtis tokių priemonių, nes Antverpeno uoste aptikta beveik pusė užsikrėtusiųjų koronaviruso infekcija.

Šiandien Nacionaliniame Kauno dramos teatre galima atsisveikinti su mirusia teatro ir kino aktore Gražina Balandyte.

Fortepijono mokymo programa „Playground Sessions“ pakvietė pasaulio muzikantus išmokti dainą „You Raise Me Up“ ir atsiųsti jos atlikimo vaizdo įrašą. Buvo gauta ir pradedančiųjų muzikantų, ir patyrusių atlikėjų įrašų iš daugiau nei 50-ies pasaulio šalių. Taip gimė didžiausias pasaulyje pianistų pasirodymas.

Orai. Sportas.

Ved. Jovita Vitkauskė.