Labas rytas, Lietuva II d. „Šiandien yra vakar“ iniciatorė: išvykdama iš močiutės namų visada jausdavausi kalta

Liepos 28-osios „Labas rytas, Lietuva“ II-oji laidos dalis prasideda pokalbiu su viešnia Ermita Kirdeikyte, projekto „Šiandien yra vakar“ sumanytoja. Lietuvoje beveik pusė milijono senyvo amžiaus žmonių jaučiasi vieniši ir niekam nereikalingi. Kaip tai siūlo keisti Ermita? Kuo būtų užimti senoliai ir kaip prie to galėtų prisidėti kiekvienas norintis padėti?

Chopino, Debussy ir kitų klasikų kūriniai skamba iš vidurio ežero. Tai linksminami Rokekurbo pilies lankytojai. Trupės „Piano de luc“ tikslas – populiarinti klasikinę muziką. Dėl koronaviruso teko atšaukti daug koncertų. Tokiu neįprastu koncertu jie tikisi atkreipti lankytojų dėmesį.

Kaune – vis daugiau naujų istorijų, kurias pasakoja meno kūriniai, įkurdinti miesto gatvėse. Juos apžiūrėti gali visi, tačiau tam prireiks sulėtinti žingsnį. Pasivaikščiokime – „Ekskursijos“ skiltyje.

Rubrikoje „Rytas su muzika“ kviečiame susipažinti su atlikėju Justu Kulikausku.

Gyvenant mieste turėti nuosavas dirbtuves – prabanga. Viena meistrauti mėgstančių žmonių bendruomenė šią problemą sprendžia kartu.

Alt-J – „Left Hand Free“.

Gyvūnų prieglaudos teigia per karantiną žmonėms padovanojusios daugiau gyvūnų. Naujieji globėjai teigė išgyvenę daugiau neigiamų emocijų, todėl ieškojo, kas jas padėtų ištverti. Vis dėlto specialistai teigia, kad į gyvūnų globą reikia žiūrėti atsakingai ir įvertinti galimybes augintinį prižiūrėti visą likusį jo gyvenimą.

„Poezijos pavasaris“. Poetas Nerijus Cibulskas skaito kūrinį „Rugpjūtis“.

Socialinių tinklų naujienos su Audra Avižiūte ir dienos žaidimas, po kurio „Labas rytas, Lietuva“ komanda atsisveikina ir linkėdami geros dienos kviečia pasimatyti jau rytoj 6 val. ryto prie televizorių ekranų.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau