Labas rytas, Lietuva I d. Bendruomeninės dirbtuvės: nariai dalinasi ne tik įrankiais, bet ir žiniomis

Spaudos apžvalga su Audra Avižiūte.

Geram rytui – „Poezijos pavasario“ siunčiamos eilės. Poetas Eugenijus Ališanka skaito eilėraštį „Vienu sakiniu“.

Kaune – vis daugiau naujų istorijų, kurias pasakoja meno kūriniai, įkurdinti miesto gatvėse. Juos apžiūrėti gali visi, tačiau tam prireiks sulėtinti žingsnį. Pasivaikščiokime – „Ekskursijos“ skiltyje.

Gyvenant mieste turėti nuosavas dirbtuves – prabanga. Viena meistrauti mėgstančių žmonių bendruomenė šią problemą sprendžia kartu.

Gyvūnų prieglaudos teigia per karantiną žmonėms padovanojusios daugiau gyvūnų. Naujieji globėjai teigė išgyvenę daugiau neigiamų emocijų, todėl ieškojo, kas jas padėtų ištverti. Vis dėlto specialistai teigia, kad į gyvūnų globą reikia žiūrėti atsakingai ir įvertinti galimybes augintinį prižiūrėti visą likusį jo gyvenimą.

Liepos 28-oji – devyniasdešimt pirmosios ikona tapusios Jugtinių Valstijų damos gimimo metinės. Jacqueline Kennedy Onassis – viena paslaptingiausių XX a. moterų, Baltųjų rūmų šeimininkė, rengusi puikius aukščiausio lygio priėmimus, Jacqueline Kennedy Onassis augo pas senelius ir, sakoma, buvo auklėjama kaip princesė.

Šiandien – pasaulinė hepatito diena. Kodėl PSO hepatitui skiria tiek daug dėmesio ir kodėl svarbu minėti tokią dieną, klausiame studijoje viešinčios gydytojos gastroenterologės Justinos Šeputienės.

Sėkmės istorijų konkursas „Žingsniai“: pastebima, kad kartais žmogus gali net nesuvokti, kad nuo trokštamo gyvenimą jį skiria tik palaikantis žodis, draugiškas stumtelėjimas ar... tiesiog žingsnis. Apie tai laidoje – su gausiu būriu svečių: buvusių ir šiųmečių dalyvių, taip pat – Europos socialinio fondo agentūros atstovė.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga su Audra Avižiūte.

Aukcione – Michaelo Jordano sportbačiai. Iš viso – 11 varžybose dėvėtų porų, iš kurių už kai kurias poras tikimasi gauti iki 800 tūkst. dolerių. Kai kurie batai – su paties sportininko parašais.

Ved. Ignas Krupavičius.