Žinios. Atnaujintas koronaviruso labiausiai paveiktų valstybių sąrašas: saviizoliacija grįžtantiems iš Ispanijos – vėl privaloma

Pablogėjus epidemiologinei situacijai Ispanijoje, nuo šiandien užsieniečių atvykimas iš šios šalies draudžiamas, o iš jos grįžtantiems Lietuvos piliečiams bus privaloma 14 d. izoliacija.

Nuo šiandien prezidento Gitano Nausėdos komunikacijos vadovo pareigas pradeda eiti buvęs žurnalistas, aktorius Ridas Jasiulionis. Jis keičia šių pareigų atsisakiusį Aistį Zabarauską, kuris, kaip teigiama, nusprendė grįžti į privatų sektorių.

Lenkijos teisingumo ministras sako, kad šiandien prašys pradėti pasitraukimą iš tarptautinės sutarties, draudžiančios smurtą prieš moteris. Esą Stambulo konvencija neatitinka tradicinių vertybių ir nurodo mokyti vaikus dalykų, kurie paskatins juos nepaisyti biologinės lyties. Bet ir vyriausybė, ir valdančioji partija paskelbė, kad tai tik ministro siūlymas, o galutinis sprendimas nepriimtas. Apie pasitraukimą svarsto ir Turkija, ten vakar taip pat vyko protestai.

Senbernarai garsėja kaip žmones kalnuose gelbstintys šunys, bet vienai senbernarei Anglijoje pačiai prireikė žmonių gelbėtojų.

Orai.

Sportas. Rokiškyje surengtas Lietuvos motokroso čempionato antrasis etapas.

Baigėsi Anglijos ir Turkijos futbolo čempionatai.

Italijos čempiono titulą užsitikrino Turino „Juventus“.

Įsibėgėjo kontrolinių rungtynių serija prieš atnaujinamą NBA čempionatą.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau