Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis II d. Klaipėdoje tęsiasi Jūros šventės šurmulys. Kuo džiugins antroji diena?

Antroje dalyje grįžtame į Telšius. Juose – gausu įvairių renginių ir veiklų. Apie tai, kuo užsiimti Telšiuose – pokalbis su spotrinių šokių klubo „Vėlunga“ vadove Daina Butkiene ir Telšių kultūros centro darbuotoja Donata Kazlauskiene.

Aukštosios mados kolekcijos. Dėl pandemijos gerokai pakito ir mados pasaulio gyvenimas. Mados namai buvo priversti atšaukti renginius, pristabdyti gamybą, sustojo ir prekyba. Tačiau pasaulio madai didžiausią įtaką darantys kūrėjai nepasiduoda ir ieško naujų formų, kaip pristatyti savo idėjas. O jose netrūksta ir naujo žvilgsnio, ir vilties.

Jūros šventės šurmulys tęsiasi. Klaipėdos senamiestyje ir jo prieigose šeštadienį toliau tęsiasi didžiausias pajūrio vasaros renginys – Jūros šventė, žmones šį savaitgalį kviečianti į žaismingus pasimatymus su vėjais. Vidurdienį vyko iškilminga žuvusiųjų jūroje pagerbimo ceremonija, kurios metu į Baltijos jūrą iš laivų nuleidžiami gėlių vainikai.

Pramogos Masčio ežere. Telšiuose pramogos ne tik sausumoje, bet ir legendiniame Masčio ežere. Čia „Labas rytas, Lietuva“ komandą pasitinka pramoginio laivo kapitonas Andrijus Černauskas ir kviečia į užsieniečių bei telšiškių pamėgtą kelionę ežeru.

Ved. Ugnė Siparė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau