Pašnekesiai apie tave ir kitus. Apie neištikimybės priežastis

Pašnekesiai apie tave ir kitus. Apie neištikimybės priežastis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Neištikimiesiems vyrams vienos moters vienu metu negana. Gyvena su žmona ar partnere, bet dar būtina meilužė. Slaptoji pasija nuolat keičiama. Svarbu, kad moteris nuolat jaudintų, būtų įdomi, graži. Deja, ji greitai pabosta, bet ne bėda – į jos vietą tuoj stoja kita. Tokio vyro nesustabdo nei baimė būti pagautam, nei žmonos ar ilgametės partnerės praradimo galimybė.

Ar toks neištikimas vyras – gamtos produktas? O gal jis taip nekenčia moterų, jog tokiu įmantriu būdu pasirinko jas skaudinti? Gal jis tiesiog nemoka prisirišti ir megzti tarpusavio santykių? Gal jam nepažįstama meilė, kuri vis painiojama su seksualiniu pasitenkinimu? O gal jį traukia vyrai, bet tai maskuoja pabrėžtiniu moterų vaikymusi?

Vedėjos Rūta Bačiulytė ir Aušra Griškonytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos vedėjos, dėkingos klausytojams už ištikimybę, smalsumą ir palaikymą, tvirtina, kad laida augina ir jas pačias:“ Vis labiau paprastėjame, nes rimti klausimai, į kuriuos gilinamės, skatina ieškoti esmės, o ne pompastiškos formos, kurios ir taip šiandien visur apstu. Norime būti nuoširdžios ir draugiškos. Norime skatinti mylėti vienas kitą, nes jokios didesnės vertybės šiame pasaulyje nėra ir tikriausiai nebus. Ir norime parodyti, kad meilės ryšį galime pasiekti tik šnekantis iš širdies.“

Kiti laidos epizodai

Pašnekesiai apie tave ir kitus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.