Ryto garsai. Atostogos palapinėje, tačiau su patogumais?

Ryto garsai

2020.07.25 07:05

Ryto garsai. Atostogos palapinėje, tačiau su patogumais?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vilmorus apklausa. Partijų reitingai.

Klaipėdos miesto savivaldybė ieško būdų, kaip kovoti su gyventojams vasaros metu nepatogumus keliančiomis tuopomis – vienas galimų sprendimų – iškirsti visus mieste likusius medžius, tačiau tokiam siūlymui pritaria ne visi klaipėdiečiai.

Pasaulyje vis pasirodant pranešimams apie vienos ar kitos šalies investicijas į dar nesukurtos vakcinos nuo koronaviruso infekcijos įsigijimą, specialistai ragina užtikrinti jos pasiekiamumą neturtingiesiems.

Šie metai paskelbti Lietuvos tautodailės metais, tačiau ateityje tradicinių amatų dirbiniai gali tapti tik muziejine vertybe.

Šeimos gydytojai pacientus ragins mažiau vartoti raminamųjų vaistų. Per kelis dešimtmečius raminamųjų vartojimas Lietuvoje išaugo tiek, kad kartais lenkia kai kurias Europos valstybes.

Kai kam tikros atostogos prasideda, kai susikrauna daiktus į kuprines, pasiima knygą, miegmaišį ir kasdienius drabužius, kiti – mėgsta atostogauti prašmatniame viešbutyje su privačiu pliažu. Tačiau galima poilsiauti natūralioje gamtoje, palapinėje su visais patogumais ir terasa prie jūros.

Taip pat laidoje apžvelgsime nacionalinę ir užsienio spaudą, orų prognozę. Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.