Žinios. ES ir Jungtinės Karalystės derybos dėl ateities santykių nejuda iš vietos

Nuo pirmadienio vakaro vis dar nepavyko iki galo atkurti e. sveikatos sistemos. Registrų centro vadovo teigimu, negalima prognozuoti, kada sistema bus atkurta, bet, anot jo, gyventojų duomenys išsaugoti ir yra saugūs.

5 iš 9 naujų koronaviruso atvejų nustatyti Vilniaus apskrityje, kiti patvirtinti Panevėžio, Alytaus ir Utenos apskrityse, 3 nauji atvejai – įvežtiniai iš Švedijos ir Jungtinės Karalystės.

Medikai, kurie dirbo per koronaviruso pandemiją, rudenį sulauks 200 eurų dotacijų poilsiui kaimo turizmo sodybose, SPA centruose, įvairiose kultūros įstaigose.

Koronaviruso epidemijos Australijoje epicentre, Melburne, nuo šiandien viešumoje privaloma dėvėti kaukes.

Energetikos ministerija teismui pateikė ketvirčio milijardo eurų vertės ieškinį Prancūzijos energetikos grupei „Veolia“, fizinių asmenų valdomam koncernui „Icor“ bei su šiomis įmonėmis susijusiems asmenims dėl Lietuvai padarytos žalos atlyginimo.

Teisme – byla, susijusi su gaisru Alytuje, padangų perdirbimo gamykloje. Tarnybos pareigų neatlikimu kaltinami nuo pareigų nušalinti Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas ir už degusios įmonės kontrolę atsakingas specialistas.

Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės derybos dėl ateities santykių nejuda iš vietos.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė siunčiantis federalines teisėsaugos pajėgas į Čikagą ir dar du demokratų valdomus miestus.

Rumšiškėse Lietuvos liaudies buities muziejaus bažnyčioje – nepriklausomybės 30-mečiui skirto miuziklo premjera.

Orai. Ved. Marijus Žiedas.