Labas rytas, Lietuva I d. Naudotų automobilių pirkimo gidas: specialistai išskiria 3 etapus bei pažymi pardavėjų gudrybes

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ eteryje išaušo liepos 23-osios rytas, kurį kartu su žiūrovais pradėjo ir vedėjai studijoje. Jovita Vitkauskė, Ignas Andriukevičius ir Modestas Naudžius trumpai apžvelgė tuometinius ryto orus, trumpai pristatė naujausią informaciją iš Lietuvos ir pasaulio bei plačiai pažvelgė į spaudos antraštes. O laidoje buvo galima išvysti šias temas.

Sodininkystės tinklaraštininkė Judita Jansonė, savo sklype pradėjusi įrengti daržą, nustebino ne vieną – čia nėra nei didžiulių lysvių, nei eilių vaismedžių. Moteris pasitelkė kvadratinio metro daržo principą ir tikina – toks greitai pasiteisino. Tad jūsų dėmesiui – pasakojimas apie daržo kvadratus, nestandartinius sprendimus ir, žinoma, derlių.

Ar žinote, į ką būtina atkreipti dėmesį, perkant naudotą automobilį? Svarbu ne tik atidžiai jį apžiūrėti, bet ir išsaugoti pardavimo skelbimą, esantį internete. Kodėl tai taip svarbu, sužinokite reportaže.

Vakar Lietuvoje buvo galima įsitikinti orų nepastovumu – lietus maišėsi su saule bent keletą kartų. Nors šilumos nebuvo tiek jau mažai, lyginant su praėjusia savaite jos – pagailėta. Tiesa ateinanti savaitė įneš nedidelių korekcijų, tačiau orai išliks nepastovūs, lietuviškos vasaros orų kalneliai toliau vinguriuos su lietumi ir saule, o LHMT prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė sako, kad kai kuriomis dienomis skėtis bus lyg mūsų palydovas.

Vasara – atostogų metas. Ir nors jas kiek sujaukė pandeminė situacija visame pasaulyje, lietuviai pailsėti traukia vis tiek, o atostogų kryptis šiemet rodo Lietuvos kurortus. Tačiau po karantino ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį į savo biudžetą – jį svarbu ir planuotis, kad po poilsio neįvyktų vadinamosios „atostogų pagirios“ Jūsų piniginėje. Kaip tai padaryti pasakojo „Swedbank“ instituto ekspertė Justina Bagdanavičiūtė.

Panevėžiečiai kuria skulptūras pasaulį teršiantiems žmonėms. Taip siekiama atkreipti dėmesį į klimato kaitos padarinius, begalinį vartojimą ir gamtos išsaugojimą. Neįprasti meno kūriniai sukurti iš to, ką pavyko rasti gamtoje, o ketinantiems aplankyti šią vietą menininkas rekomenduoja nepamiršti atsinešti ir vaizduotės.

I-ąją dalį užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga su Modestu Naudžiumi.

Ved. Jovita Vitkauskė.