„Vakarėja“ su Martynu Starkumi. Dainingieji Monika Marija ir Jurijus Veklenko, bei energingasis Dainius Kazlauskas

Iš Kelmės į sostinę persikrausčiusi Monika Marija: pamenu, paskambinau mamai ir pasakiau, kad nebegrįšiu. Populiarioji atlikėja Monika Marija LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ pasirodė su savo augintiniu šeškumi Haru. Daininkė pasakojo, kad su naminiu gyvūnu praleido visą karantiną, todėl nusprendė jį pasiimti ir dabar. Dviejų metų šeškas yra itin judrus, mėgsta išdykauti ir net važiuoja kartu su Monika Marija į koncertus. „Labai pasiilgau dainuoti, man trūksta scenos. Po tos ilgos kelių mėnesių pertraukos atrodo, kad turiu daugiau energijos nei anksčiau“, – po pasirodymo kalbėjo Monika Marija.

Dainius Kazlauskas: filmuose du kartus teko groti gitara, nors to daryti nemoku. Antrasis laidos svečias – aktorius ir režisierius Dainius Kazlauskas. Žiūrovai pamatys ne tik įspūdingus aktoriaus šokius ir muzikinius pasirodymus, taip pat sužinos ir iki šiol negirdėtų istorijų iš D. Kazlausko gyvenimo.

Jurijus Veklenko prisiminė mokytojo pamoką: privertė išmokti Marcinkevičiaus eiles, jas vėliau atlikau prezidentūroje. Šaunią Monikos Marijos ir Dainiaus Kazlausko kompaniją papildo dainininkas Jurijus Veklenko. Atlikęs net kelis kūrinius, dainininkas pasakė dirbantis IT specialistu, tačiau muzikai savo gyvenime skiriantis itin daug laiko. Kas į muziką atvedė J. Veklenko?

Ved. Martynas Starkus.