Lietuvos diena. Statistikos departamentas: iš absoliutaus skurdo išsivadavo apie 100 tūkst. žmonių

Lietuvos diena

2020.07.22 13:05

Lietuvos diena. Statistikos departamentas: iš absoliutaus skurdo išsivadavo apie 100 tūkst. žmonių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Statistikos departamentas: žemiau skurdo rizikos ribos Lietuvoje gyvena per pusę milijono, iš absoliutaus skurdo išsivadavo apie šimtą tūkstančių žmonių.

Dėl lietaus užpiltos „Registrų centro“ serverinės neveikia e-sveikata, Užimtumo tarnyboje stringa elektroninis parašas, aptarnaudami klientus problemų patiria notarai.

VU mokslininkai: jaunėja geriančių žmonių amžius, dažnai ir gausiai alkoholį vartojančiųjų gyventojų dalis išlieka stabili.

Bulgarijos premjero vyriausybė atlaikė balsavimą parlamente dėl nepasitikėjimo, tačiau protestai sostinėje Sofijoje tęsiasi. Amerikoje įvyko prezidento spaudos konferencija dėl prastėjančios padėties kovoje su koronavirusu.

Klaipėdos savivaldybė žada iškirsti miesto topolius.

Ved. Madona Lučkaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.