Pakeliui su vasara. Nerijus Masevičius: visus mano darbus jungia menas

Pakeliui su vasara

2020.07.21 16:05

Pakeliui su vasara. Nerijus Masevičius: visus mano darbus jungia menas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Eduardas turėjo tarsi savo gyvenimo programą – grąžinti šio krašto atmintį“,- prisimena pedagogė, istorikė, ilgametė Thomo Manno kultūros centro direktorė Vitalija Jonušienė, kalbėdama apie savo vyrą Eduardą Jonušą. Jau 6 metai, kaip šio iškilaus žmogaus nėra šiame pasaulyje, tačiau kapinaitėse stovintys senieji krikštai, atgimusios vėtrungės, kurėnas, medinės skulptūros Kuršių nerijos lankytojams primena senąsias šio krašto tradicijas ir istoriją. Svečiuojamės E. Jonušo namuose ir kalbamės su V. Jonušiene.

„Gal 10 metų praeidamas svajojau, kaip būtų įdomu senąjį Klaipėdos laivų elingą paversti scenografija. Čia statyti operą yra tikras iššūkis“,- sako Richardo Wagnerio operą „Skrajojantis olandas” čia statantis Dalius Abaris. Pokalbis su operos statytojais.

Bosas baritonas Nerijus Masevičius be to, kad intensyviai koncertuoja kaip solistas Lietuvoje ir užsienyje, dar dirba keturiuose darbuose. Jis yra Šv. Kristoforo kamerinio orkestro direktorius, LNOBT rinkodaros projektų vadovas, VU mišraus choro Gaudeamus chormeisteris, Thomo Manno festivalio administratorius, ir tuo dainininko veikla neapsiriboja. Kaip galima tiek aprėpti? Žmogus orkestras Nerijus Masevičius laidos rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.