Lietuvos diena. Vilniaus rajone vykdydami gręžinio valymo darbus žuvo trys darbininkai

Lietuvos diena

2020.07.21 13:05

Lietuvos diena. Vilniaus rajone vykdydami gręžinio valymo darbus žuvo trys darbininkai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vilniaus rajone vykdydami gręžinio valymo darbus žuvo trys darbininkai.

Prezidentas Gitanas Nausėda džiaugiasi, kad bendra Europos Sąjungos lėšų Lietuvai skiriama suma siekia 14 su puse milijardo eurų ir tai daugiau kaip dešimtadaliu daugiau nei praėjusioje finansinėje perspektyvoje. Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė atkreipia dėmesį, kad gali kilti iššūkių, kai bus apsispręsta, kaip Europos Sąjunga turės grąžinti paskolintus pinigus.

Po vakarykštės liūties sutrikus registrų centro informacinėms sistemoms ir vis dar neveikiant e-sveikatai, vaistus gydytojai galės paskirti ir popieriniais receptais.

Britų tyrimas dėl Rusijos kišimosi į 2014 ir 2016 metų referendumų rinkimus.

Ved. Madona Lučkaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.