Ryto allegro. Kaip reguliuoti politinę reklamą socialiniuose tinkluose?

Ryto allegro

2020.07.20 07:05

Ryto allegro. Kaip reguliuoti politinę reklamą socialiniuose tinkluose?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujausio leidinio „Metai“ numerio apžvalga su vyr. redaktoriumi Antanu Šimkumi.

Pasaulio įvykių apžvalgoje: ar verta mokėti dešimtis tūkstančių dolerių už Harvardo universiteto studijas ant sofos? Kaip pandemija pakenkė italų smuikų gamintojams? Ir kodėl verta nustoti statyti dangoraižius?

Mokyklose ir darželiuose trūksta vadovų.

Prasideda Kristupo vasaros festivalis. Nepaisant šiemet kilusių sunkumų, organizatoriai vis tiek stengiasi laikytis svarbiausių principų: čia skambės kokybiška muzika, įdomūs atlikėjai, žanrų įvairovė bei galimybė kiekvienam atrasti tai, kas artima.

Klaipėdoje pristatytas sumanymas iki 2023 metų sausio sukurti vaidybinį istorinį veiksmo filmą apie Klaipėdos krašto prijungimą prie Lietuvos.

Artėjant Seimo rinkimams, domėsimės, kokio reguliavimo reikia tikslinei politinei reklamai internete. Koks dabar politinės reklamos reguliavimas internete ir kaip užtikrinti skaidresnes rinkimines kampanijas socialiniuose tinkluose? Apie tai diskutuosime su Vyriausios rinkimų komisijos primininke Laura Matjošaityte, „Transparency international“ Lietuvos skyriaus vadovu Sergejumi Muravjovu ir organizacijos „Baltosios pirštinės“ vadove Marija Šaraite.

Apie moterų indėlį į Lietuvos istoriją Donato Puslio pokalbis su knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorėmis Viktorija Aprimaite ir Viktorija Urbonaite.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.