Labas rytas, Lietuva II d. Po kūną paralyžavusios ligos – 10 km plaukimas mariose: man dar pačiam nesitiki

Liepos 20-osios „Labas rytas, Lietuva“ antroji dalis prasideda pokalbiu su LRT sporto skyriaus prodiuseriu Ramūnu Grumbinu. Nugalėjus sunkią ligą tenka vėl išmokti vaikščioti ir nugalėti save. Pašnekovas sako, kad viskas įvyko lygiai prieš metus, kai nelemtas erkės įkandimas sustabdė jo gyvenimą, kai net menkiausias krustelėjimas, regis, buvo neįmanomas.

Stop kadras. Singapūro zoologijos sode – nauja lemūrų pora. Dvynukai gimė vasario 22 d. Tai nykstanti rūšis, jauniklius vedanti kartą per metus. Dvynius lankytojai išvys tik liepą, nes dėl pandemijos sodas buvo uždarytas.

Skiltyje „Ramūs pokalbiai“ – žvejys Lionius iš Dusetų. Jis keliasi po antros, maždaug po valandos plaukia į savo žvejybos vietą Sartų ežere. Sako ilgiau nesimiega – žuvys šaukia. Ramūs pokalbiai kviečia sutikti saulę žvejojant.

Šiandien „Labas rytas, Lietuva“ komanda kviečia rytą praleisti su muzika. Studijoje vieši atlikėja Gabrielė Vilkickytė.

Paryžiaus Disneilendas po 4 mėn. pertraukos vėl veikia. Lankytojai turi laikytis saugumo reikalavimų. Bilietus į pramogų pasaulį galima įsigyti tik internetu. Lankytojų laukia ir kiti Disnėjaus parkai Orlande bei Floridoje.

Telšiuose jau antrą savaitę tęsiasi tarptautinė medalių ir mažųjų skulptūrų kūrėjų stovykla. Šiųmetė – jau 36-oji, ji skirta Lietuvos ir Lenkijos medalio 500-ajam jubiliejui.

Ryto spėlionės žaidimas ir laidos vedėjai Audra Avižiūtė ir Ignas Krupavičius šiandien jau atsisveikina ir linki malonaus pirmadienio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau