Parodos paveikslėliai. Mirga Gražinytė: dabartinė akimirka svarbiausia

Parodos paveikslėliai

2020.07.17 21:05

Parodos paveikslėliai. Mirga Gražinytė: dabartinė akimirka svarbiausia

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Man atrodo, kad ši akimirka, čia ir dabar, yra kažkuria prasme gal ne svarbiausia, bet labai reikšminga, nes čia ir dabar tu gali vėl kažką keisti, pakreipti viena ar kita linkme,” - toks leitmotyvas lydi šio vakaro pašnekovę Mirgą Gražinytę.

Apsukusi gražų karjeros ratą nuo pergalės Zalcburgo jaunųjų dirigentų konkurse, vėliau po svarbiausias koncertų sales ir orkestrus, tapusi viena iš moterų dirigenčių klestėjimo simbolių, užsienio spaudos ne sykį rinkta į geriausių ir įtaingiausių sąrašus, Mirga grįžto į Nidą. Thomo Mano festivalio atidarymo koncertas su choru “Aidija”, su kuriuo užaugo, tapo pretekstu pokalbiui, o Nidos gamta – radijo studija.

Kaip skamba Mirgos Gražinytės Tylos portretas ir kaip skamba jos pasaulis?

Ved. Julijus Grickevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida kviečia pasivaikščioti po parodą, kiekvieno pokalbio drobėje nauja užsienyje gyvenanti asmenybė ir juos jungiantis bendras rėmas - visi iš Lietuvos. Kaip ir paveiksle ar nuotraukoje, pokalbyje užfiksuotas epizodas, momentas, gyvenimo periodas, kuriuos laidos svečiai dalinasi su klausytojais. Subjektyviai, asmeniškai laidos klausytojai patenka į pokalbį, tarsi parodos lankytojai, kol paroda dar neatidaryta visiems.

Kiti laidos epizodai

Parodos paveikslėliai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.