Labas rytas, Lietuva II d. Karantino pakoreguoti atlikėjų planai grįžta į savo vežės: kokie siurprizai laukia klasikinės muzikos gerbėjų?

Nauja muzika. II–ąją LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalį pradedame naujais muzikos kūriniais. Studijoje viešinti atlikėja Rūta Loop vieną naktį su draugais leido laiką įrašų studijoje ir sukūrė melodiją, kurios išleidimui koją pakišo karantinas. Jo metu atsirado ir tekstas bei užgimė daina „Nenorim būt vieni“, kurią kartu su vaizdo klipu atlikėja šiandien pristato klausytojams. Kūrinys alsuoja laisve, aistra, šokiu ir laukiniu jausmu. Paklausykite ir įvertinkite.

Aušros vartų paslaptys. Patyrinėkime miesto turistų bei tikinčiųjų pamėgtą Aušros vartų istoriją. Menotyrininkas Juozapas Blažiūnas papasakos apie šių vartų atsiradimą bei stebuklais pagarsėjusį Švenčiausiosios Mergelės Marijos paveikslą.

Adele – „Send My Love“.

Rytas su muzika. Karantinas buvo sujaukęs atlikėjų planus, tačiau po truputį viskas sugrįžta į vėžes. Klasikinės muzikos gerbėjų laukia jubiliejinis Pažaislio muzikos festivalis, kuriame tradiciškai į sceną žengs publikos išsiilgęs pianistas Lukas Geniušas. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ vieši garsiausias Lietuvos pianistas Lukas Geniušas, Pažaislio muzikos festivalio direktorė Giedrė Mikaitienė ir programos sudarytoja Lina Krėpštaitė.

Kariūnų patybos. 2 savaitės miškuose vainikuojamos 30 km žygio pėščiomis – tik dalis kariūnų kasdienybės. Su kokiais dar iššūkiais tenka susidurti norint baigti Lietuvos Jono Žemaičio karo akademiją?

Daddy Yankee & Snow – „Con Calme“.

Ved. Ugnė Siparė.