Ryto allegro. Oskaro Koršunovo teatro dvidešimtmetis

Ryto allegro

2020.07.17 07:05

Ryto allegro. Oskaro Koršunovo teatro dvidešimtmetis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros publikacijų penktadienio spaudoje apžvalga.

Muziejininkas, literatas, tinklaraštininkas Raimondas Guobis neseniai išleido knygą „Žemė žuvų ženkle“. Joje savo piešiniais atskleidžia Šventosios ir jos pakrančių istoriją.

Literatūros kritikas Marius Burokas apžvelgia naujausias poezijos knygas: Dainiaus Dirgėlos „2D ir kiti formatai“, Ievos Toleikytės poetinį debiutą „Raudonas slidus rūmas“ ir Lauros Kromalcaitės eilėraščių rinkinį „Mūsų čia niekad nebuvo“.

Šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ parengė specialią vasaros programą. Pokalbis su festivalio vadove Gintare Masteikaite.

Kultūros mėnraščio „Nemunas“ redakcija skundžiasi sumažėjusiu finansavimu žurnalui iš Kauno miesto savivaldybės. Ar Kaunas netaps tuščias kultūros? Kalbame su „Nemuno“ redaktore Erika Drungyte ir Kauno miesto savivaldybės atstovu.

Oskaro Koršunovo įkurtas nepriklausomas OKT teatras švenčia savo 20-metį. Apie teatro istoriją ir šiandieną pokalbis su režisieriumi O. Koršunovu.

Vedėjas Marius Eidukonis.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.