Žinios. Rusija grasina kirsti Jungtinei Karalystei, jei ji keršys už pačios Rusijos vykdytas kibernetines atakas

Europos Sąjungos vadovai šį rytą pradeda pirmąjį po koronaviruso pertraukos susitikimą akis į akį ir tarsis dėl beveik dviejų trilijonų eurų paskirstymo. Tai ne tik biudžetas ateinantiems septyneriems metams, dėl kurio nepavyksta sutarti jau daugiau kaip metus, bet ir papildomas fondas padėti ekonomikai po koronaviruso.

Rusija sako, kad atsakys į nedraugiškus Jungtinės Karalystės veiksmus, jei ji įvykdys grasinimą keršyti už kibernetines atakas. Londonas apkaltino Maskvos karinę žvalgybą, kad bandė kištis į pernykščius parlamento rinkimus, esą ji pavogė ir opoziciniams leiboristams išplatino slaptus dokumentus apie prekybos derybas su Amerika.

Baltarusijoje du populiariausi prezidento kritikai, neįregistruoti rinkimams, parėmė vienintelę registruotą opozicijos kandidatę.

Lietuvos jūrų muziejuje prižiūrimas 21, šiemet Baltijos jūros pakrantėje rastas nusilpęs ruonių jauniklis. Muziejaus biologų teigimu, nemaža dalis ruonių jauniklių jau pakankamai sustiprėję – planuojama, kad rugpjūtį jie bus paleisti atgal į Baltijos jūrą.

Orai. Sportas. Ved. Ignas Andriukevičius.