Žinios. „Alkoholio saugyklų“ kūrėjams – 7500 eurų bauda, tačiau veiklos jie nenutraukia

Lenkijos Grunvaldo lauke minimos 610-osios Žalgirio mūšio metinės. Čia atvykęs Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda sakė, kad svarbiausio šio mūšio pamoka – valstybingumo kūrimas ir nepriklausomybės gynimas, tačiau grėsmių vis dar kyla.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tebetiria, kokiomis aplinkybėmis koronavirusu užsikrėtė 18 iš Uzbekistano į Kauną atskridusių vairuotojų, Kauno savivaldybė praneša, kad vakar mobiliajame patikros punkte tiriant įmonės darbuotojus, preliminariai nustatytas dar vienas užsikrėtimo atvejis, tačiau daugiau nekomentuoja. Manoma, kad jie buvo užsikrėtę jau lėktuve.

Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) paskelbus naujas (2019 m.) turto deklaracijas, paaiškėjo, kad šiuo metu Seime yra penki milijonieriai.

Vadinamųjų „alkoholio saugyklų“ kūrėjai per karantiną sako sulaukę dvigubai daugiau klientų. Dar rudenį Seime bandyta uždrausti alkoholio skolinimo ar saugojimo paslaugas, tačiau siūlymas įstrigo komitetuose.

Apie 250 žmonių suimta, kai Baltarusijoje vakar nuvilnijo protestai. Tai įvyko dėl to, kad Baltarusijos centrinė rinkimų komisija neleido rugpjūčio 9-ąją vyksiančiuose prezidento rinkimuose dalyvauti dviems rimčiausiems opozicijos kandidatams. Vien sostinėje Minske suimta daugiau nei 100 protestuotojų. Protestai Baltarusijoje planuojami ir šiandien.

Vilniuje streikuoja „Bolt Food“ kurjeriai, nepatenkinti mažinamais pristatymo tarifais. Nuo 11 iki 15 valandos maždaug 100 kurjerių nepristatė maisto vilniečiams.

Teismas panaikino Europos Sąjungos 2016-ųjų sprendimą, kuriuo technologijų milžinei „Apple“ liepta grąžinti 13 milijardų eurų mokesčių.

Sportas. Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau