Žinios. Kokie bus artėjantys mokslo metai? Ruošiasi ne tik mokyklos, bet ir universitetai

Po tragiško įvykio Mažeikių rajone, kai buvo nušautas Mažeikių policininkas, atlikus auditą, Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate sisteminių trūkumų nenustatyta, tačiau konstatuota, kad nelegalių ginklų kontrolė vykdyta nepakankamai.

Susitikęs su Premjeru Prezidentas aptarė, koks turėtų būti kitų metų valstybės biudžetas, kurio formavimas paprastai įsibėgėja liepą. Gitanas Nausėda paragino kitąmet, atsigaunant ekonomikai, tęsti pensijų indeksavimą, didinti neapmokestinamąjį pajamų dydį, investuoti į švietimo kokybę.

Šiandien Kauno „Žalgirio“ klubas paskelbė naują vyriausiąjį trenerį. Tai 38-erių specialistas iš Austrijos Martinas Schilleris. Jis nekantrauja pradėti darbą krepšinio šalyje, o „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas sako suprantantis, kad jaunam specialistui reikės laiko ir palaikymo.

Apie kitokius mokymo scenarijus nuo rudens galvoja ne tik bendrojo lavinimo mokyklos, bet ir universitetai. Kai kurie rengia atsarginius scenarijus, jei užkluptų antroji koronaviruso banga – žada persikelti į nuotolinį mokymą. Kiti – jau dabar paskaitas ketina organizuoti ir nuotoliniu būdu, ir gyvai.

Per susišaudymus Armėnijos ir Azerbaidžano pasienyje nuo sekmadienio žuvo mažiausiai 11 Azarbaidžano karių, du iš jų aukšto rango karininkai – per spaudos konferenciją pranešė šalies gynybos viceministras.

COVID-19 atvejų skaičius pasaulyje perkopė 13 000 000, o kai kuriose valstybėse dar tik įsibėgėja pirmoji banga. Su pandemija pasaulis gyvena jau keturis mėnesius, karantinas sukėlė labai daug sunkumų smulkiems verslams visame pasaulyje.

San Diege antrą parą dega Jungtinių Valstijų karinio laivyno laivas „USS Bonhomme Richard“. Per gaisrą sužeista mažiausiai 60 jūreivių ir civilių.

Savivaldybių duomenimis, kas dešimta Lietuvos švietimo įstaiga neturi nuolatinio vadovo. Kai kuriose ugdymo įstaigose direktorių nerandama metų metus.

Orai. Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau